youtube izlenme al

 

Youtube Video İzlenme Al

 

Youtube izlenme paketleri satın al, Youtube izlenme paketleri ile yükselişe geçin, Sosyal medya hizmetleri satin al, Youtube video izlenme satın al, Youtube izlenme arttırma

 

Sipariş Nasıl Verilir?

 

Öncelikle size uygun paketlerimizden birini seçerek Youtube İzlenme Satın Al butonuna tıklayın.İzlenme göndermek istediğiniz kanalınızın linkini sipariş formunda ilgili alana yapıştırın ve iletişim bilgilerinizi doğru - eksiksiz şekilde girerek onaylayın ve devam edin. Sipariş bilgilerinizi kontrol edin ve dilerseniz bu alanda siparişinizi ek özelliklerle özelleştirin.Daha sonra online yada eft havale ile öde tuşlarından sizin için uygun olana tıklayın ve ödemenizi güvenle gerçekleştirin.

 

Neden İzlenme Satın Almalısınız?

 

Dünya'nın en çok kullanılan Sosyal paylaşım Youtube,Facebook,Tiktok,Twitter veya İnstagram platformlarında bir video paylaşarak milyonlarca kullanıcının dikkatini çekmeniz mümkün.Hal böyle iken Youtube,Facebook,Tiktok,Twitter veya İnstagram'da kişisel bir profiliniz varsa ve bu profilinize yeterince ilgi ve abone alamadıysanız fenomensepeti.com size dilediğiniz kadar aboneyi kısa süre içinde göndermek için tasarlandı. İster Sosyal kanalınız için para kazanmayı aktif etmek amacında olun, isterseniz kanalınızı büyüterek daha fazla kişiye hitap etme niyetinde.fenomensepeti.com  paketleri tam ihtiyacınıza göre belirlendi ve satışa sunuldu.

 

İzlenme Almak İçin Kanal Şifremi Verecek Miyim?

 

Kesinlikle hayır! Size İzlenme ve abone göndermemiz için normal insanların bile rahatlıkla erişebildiği kanal linkinizi iletmeniz yeterlidir. Şifreniz olmadan sadece kanal linkinizle kolaylıkla ve sorunsuz abonelerinizi göndereceğimizden hiç bir şüpheniz olmasın. Şifrenizi ve herhangi bir uygulamaya izin vermenizi kesinlikle talep etmiyoruz. Satın almış olduğunuz kullanıcılar size abone olduklarında siz kesinlikle onlara yada başka kanallara abone olmak zorunda değilsiniz. 

 

Abone Ve İzlenme Gönderimi Ne Zaman Başlayacak?

 

fenomensepeti.com  şuan sosyal medya sektöründe en hızlı ve sorunsuz sisteme sahip bir medya sağlayıcısıdır.Bu sebeple diğer abone satış sitelerinin aksine fenomensepeti.com  Sosyal medya kanalınız kaynaklı herhangi bir problem yoksa siparişleriniz ödeme onayının hemen ardından otomatik olarak işleme alınmakta ve yoğunluk durumunda göre işlem süresi içersinde tamamlanmaktadır.

 

Aboneler Bir Süre Sonra Azalır Mı?

 

Satın almış olduğunuz aboneler tek seferlik ve devamlı olarak gönderilmektedir. Eğer gerçek abone seçeneğimizi seçtiyseniz aboneleriniz tamamen gerçek kullanıcılardan oluşur ve normal olarak sizi tanımadığı veya kanalınıza ilgi duymadığı taktirde abonelikten çıkma ihtimali bulunmaktadır. Ayrıca sipariş sırasında eğer abone türü olarak bot kullanıcıları seçtiyseniz bot kullanıcıların Kanalınız tarafından farkedilip onaya düşürülmesi ve bir şekilde düşmeler söz konusu olabilecektir ve botlar paylaşımlarınızı beğenmezler özellikle satış yapmak isteyen instagram mağaza müşterilerine tavsiyemiz gerçek Türk takipçi ve organik takipçilerdir bunlar paylaşımlarınızı beğenir ve takipçi sayınızı artırır.Biz tüm sitelerin aksine müşterilerimizi takip edip tüm paketlerde 1 ay içerisinde takipci düşme durumlarında ekstra telafi yapmaktayız.Bizde amaç her zaman müşteri memnuniyeti herhangi bir sorun ve memnuniyetsizliğinizde bize mutlaka yazın size her zaman yardımcı olmak için burdayız.

 

Kanalımın Abone Sayısı Gizlide Bu Şekilde Abone Satın Alabilir Miyim?

 

Eğer kanal abone sayınızı diğer kullanıcılara gizlediyseniz sistemimiz abone sayınızın hesaplamasını yapamayacağı için gönderim yapamayacak ve siparişinizi beklemeye alacaktır. Bu sebeple sipariş vermeden önce kanalınızın abone sayısının herkes tarafından görünür olduğundan kesinlikle emin olunuz. Aksi takdirde abone gönderimi için işlem süresi uzayacaktır.Ödemeniz tamamlandığında siparişiniz otomatik olarak onaylanır ve abone gönderiminiz anlık olarak işleme alınır.Servis yoğunluğuna göre İşlem Süresi 2 iş günü içerisinde siparişiniz tamamlanır.