Kullanıcı Sözleşmesi

 

Maddeler;

 

Madde 1
Verdiğiniz sipariş devam ederken aynı linke bir sipariş daha girerseniz sistem hata verir ve siparişiniz askıda kalır.

Madde 2
Profiliniz gizli konumundayken sipariş verirseniz sistem sipariş durumunu tamamlandı yapar ve işlem ücretini iade etmez!

Madde 3
Eğer siparişinizin bir kısmı tamamlanır yada iptal edilirse (Madde 2 hariç) paranız iade edilir. Lütfen tekrar sipariş girmeyi yada farklı servisimizden sipariş geçmeyi deneyin.

Madde 4
Bir sipariş bitmeden aynı adrese başka sipariş girmemelisiniz.

Madde 5
İnstagram takipçi işlemlerinin hiç bir şekilde garantisi yoktur bakım yapılacak süre belli olmamakla birlikte gelen takipçiler ertesi gün bile silinebilir.

Madde 6
Verdiğiniz sipariş maksimum 12 saat içerisinde başlar. Maksimum 72 Saat içerisinde biter bazı durumlarda çoklu alım v.s gibi olduğunda gönderimler 2 hafta kadar sürebilir müşteri bilgilendirilir.

Madde 7
+18, adult, iddaa kupon satış hesabı yada yasa dışı kumar v.b hesaplara takipci beğeni ve izleyici gönderimi yasaktır.

Madde 8
Sisteme giren bakiye kesinlikle iade edilmemektedir lakin bizimle bir hizmet konusunda anlaştığınızda o hizmet problem yaşayıp kaldırılırsa iade yapılmaktadır.

Madde 9
Siparişinizi verdikten sonra hesap, gönderi vs. ID'lerini değiştirmeyin, gizlemeyin ve sipariş tamamlanmadan başka yerden çekim yapmayınız.

Madde 10
Sistemimize kayıt olup sipariş vermiş olan herkes bu kuralları kabul etmiş olur ve herhangi bir aksaklıkta şikayetci olamaz ve hak talep edemezler.

Madde 11
Servis açıklamalarında yazan ortalama başlangıç değerleri aşıldığında bu sözleşmede ki süre geçerli olmaktadır çünkü sunucularda ki kesintiler anlık belirlenemediği için siparişlerin maksimum başlama süresi 48 saattir.

Madde 12
Fenomensepeti.com bildirimde bulunmaksızın yukarıdaki maddeleri değiştirme hakkını saklı tutar.

 

Müşteri Memnuniyeti

Sadece satış yapmayı hedefleyen bir firma değiliz. Bizim için en önemli hizmet satış sonrasıdır. Bundan dolayı satış sonrası da gerekli desteği veren, olası sorunlara destek vermekten vazgeçmeyen bir anlayışla işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. WhatsApp, Mail, SMS, Telefon ile (Mesai saatleri içinde) istediğiniz zaman profilinize özgü çözümler üretip hizmetinize sunmaktayız.