instagram canlı yayın izleyici al

 

İnstagram Canlı Yayın İzleyici Al

 

İnstagram canlı yayın izleyici satın alarak keşfete düşebilirsiniz, Canlı sohbet içeriklerinizle yükselişe geçip fenomen olabilirsiniz. İnstagram canlı yayın izleyici al, İnstagram yabancı ve Türk Canlı yayın izleyicileri al

 

Sipariş Nasıl Verilir?

 

 ⭐ Sipariş sonrası whatsapp teyidi aldıktan sonra canlı yayına başlayın.

- Canlı görüntülemeler geri ödeme ile ilgili sorun için başarısız olursa Ekran
  Görüntüsü kanıtı alın.( Bu kanıt 2 ile 10 dakika arası olmaktadır ) Aksi takdirde iade edilmez
- Canlı yayında düşme olabilir
- Hesabınız gizli olmamalı.

Notlar:
- Servis yoğun olduğu zamanlarda işleme başlama hızı değişmektedir.
- Verdiğiniz sipariş sistemde tamamlanmadan aynı linke 2. siparişi vermeyiniz.

Öncelikle size uygun İnstagram Canlı Yayın İzleyici Satin Al butonuna tıklayın.Meta Abone takipci göndermek istediğiniz kanalınızın linkini sipariş formunda ilgili alana yapıştırın ve iletişim bilgilerinizi doğru - eksiksiz şekilde girerek onaylayın ve devam edin. Sipariş bilgilerinizi kontrol edin ve dilerseniz bu alanda siparişinizi ek özelliklerle özelleştirin. Daha sonra online yada eft havale ile öde tuşlarından sizin için uygun olana tıklayın ve ödemenizi güvenle gerçekleştirin.

 

Neden İnstagram Canlı Yayın Satin Almalısınız?

 

Dünya'nın en çok kullanılan Sosyal paylaşım Youtube,Facebook meta,Tiktok,Twitter veya İnstagram meta platformlarında bir video paylaşarak milyonlarca kullanıcının dikkatini çekmeniz mümkün. Hal böyle iken Youtube, Facebook meta, Tiktok, Twitter veya İnstagram meta'da kişisel bir profiliniz varsa ve bu profilinize yeterince ilgi meta abone ve meta beğeni alamadıysanız fenomensepeti.com  size dilediğiniz kadar meta aboneyi meta takipciyi ve meta beğeniyi kısa süre içinde göndermek için tasarlandı. İster Sosyal kanalınız için para kazanmayı aktif etmek amacında olun,isterseniz kanalınızı büyüterek daha fazla kişiye hitap etme niyetinde fenomensepeti.com paketleri tam ihtiyacınıza göre belirlendi ve satışa sunuldu.

 

Canlı Yayın Açmak İçin Kanal Şifremi Verecek Miyim?

 

Kesinlikle hayır! Size meta canlı yayın meta beğeni ve meta abone meta takipci göndermemiz için normal insanların bile rahatlıkla erişebildiği kanal linkinizi iletmeniz yeterlidir. Şifreniz olmadan sadece kanal linkinizle kolaylıkla ve sorunsuz meta takipçi ve meta beğenilerinizi göndereceğimizden hiç bir şüpheniz olmasın. Şifrenizi ve herhangi bir uygulamaya izin vermenizi kesinlikle talep etmiyoruz. Satın almış olduğunuz kullanıcılar size abone olduklarında siz kesinlikle onlara yada başka kanallara abone olmak zorunda değilsiniz. 

 

Meta Beğeni Gönderimi Ne Zaman Başlayacak?

 

fenomensepeti.com  şuan sosyal medya sektöründe en hızlı ve sorunsuz sisteme sahip bir medya sağlayıcısıdır.Bu sebeple diğer beğeni satış sitelerinin aksine fenomensepeti.com  Sosyal medya kanalınız kaynaklı herhangi bir problem yoksa siparişleriniz ödeme onayının hemen ardından otomatik olarak işleme alınmakta ve yoğunluk durumunda göre işlem süresi içersinde tamamlanmaktadır.

 

Meta Beğeniler Bir Süre Sonra Azalır Mı?

 

Satın almış olduğunuz meta aboneler meta takipciler ve meta beğeniler tek seferlik ve devamlı olarak gönderilmektedir. Eğer gerçek meta takipci seçeneğimizi seçtiyseniz meta aboneleriniz tamamen gerçek kullanıcılardan oluşur ve normal olarak sizi tanımadığı veya kanalınıza ilgi duymadığı taktirde abonelikten çıkma ihtimali bulunmaktadır. Ayrıca sipariş sırasında eğer abone türü olarak meta bot kullanıcıları seçtiyseniz meta bot kullanıcıların Kanalınız tarafından farkedilip onaya düşürülmesi ve bir şekilde düşmeler söz konusu olabilecektir ve meta botlar paylaşımlarınızı beğenmezler özellikle satış yapmak isteyen instagram meta mağaza müşterilerine tavsiyemiz gerçek meta Türk takipçi ve meta organik takipçilerdir bunlar paylaşımlarınızı beğenir ve meta takipçi sayınızı artırır. Bizde amaç her zaman müşteri memnuniyeti herhangi bir sorun ve memnuniyetsizliğinizde bize mutlaka yazın size her zaman yardımcı olmak için burdayız.

 

Kanalımın Abone Sayısı Gizlide Bu Şekilde Meta Abone Satın Alabilir Miyim?

 

Eğer kanal abone sayınızı diğer kullanıcılara gizlediyseniz sistemimiz meta abone sayınızın hesaplamasını yapamayacağı için gönderim yapamayacak ve siparişinizi beklemeye alacaktır. Bu sebeple sipariş vermeden önce kanalınızın meta abone meta takipci sayısının herkes tarafından görünür olduğundan kesinlikle emin olunuz. Aksi takdirde meta abone gönderimi için işlem süresi uzayacaktır. Ödemeniz tamamlandığında siparişiniz otomatik olarak onaylanır ve meta abone gönderiminiz anlık olarak işleme alınır. Servis yoğunluğuna göre İşlem Süresi 2 iş günü içerisinde siparişiniz tamamlanır.