Tiktok Mavi Tikli Takipçi Satın Al

Tiktok mavi tikli takipci satın al, Tiktok mavi tikli takipçi kasma, Tiktok mavi tikli takipçi hilesi, Tiktok mavi tikli takipci arttırma, Tiktok mavi tikli doğal takipçi, Tiktok mavi tikli takipçiler hesabınızı keşfete çıkarır doğal etkileşim yapar.

 

Sipariş Nasıl Verilir?

Öncelikle size uygun Tiktok paketlerimizden birini seçerek Satın Al butonuna tıklayın. Abone göndermek istediğiniz kanalınızın linkini sipariş formunda ilgili alana yapıştırın ve iletişim bilgilerinizi doğru - eksiksiz şekilde girerek onaylayın ve devam edin. Sipariş bilgilerinizi kontrol edin ve dilerseniz bu alanda siparişinizi ek özelliklerle özelleştirin. Daha sonra online yada eft havale ile öde tuşlarından sizin için uygun olana tıklayın ve ödemenizi güvenle gerçekleştirin.

 

Takipçi Almak İçin Kanal Şifremi Verecek Miyim?

Kesinlikle hayır! Bize abone göndermemiz için normal insanların bile rahatlıkla erişebildiği kanal linkinizi iletmeniz yeterlidir. Şifreniz olmadan sadece kanal linkinizle kolaylıkla ve sorunsuz abonelerinizi göndereceğimizden hiç bir şüpheniz olmasın. Şifrenizi ve herhangi bir uygulamaya izin vermenizi kesinlikle talep etmiyoruz. Satın almış olduğunuz kullanıcılar size abone olduklarında siz kesinlikle onlara yada başka kanallara abone olmak zorunda değilsiniz. 

 

Takipçi Gönderimi Ne Zaman Başlayacak?

fenomensepeti.com şuan sosyal medya sektöründe en hızlı ve sorunsuz sisteme sahip bir medya sağlayıcısıdır. Bu sebeple diğer abone satış sitelerinin aksine fenomensepeti.com Sosyal medya kanalınız kaynaklı herhangi bir problem yoksa siparişleriniz ödeme onayının hemen ardından otomatik olarak işleme alınmakta ve yoğunluk durumunda göre işlem süresi içersinde tamamlanmaktadır.

 

Kanalımın Abone Sayısı Gizlide Bu Şekilde Abone Satın Alabilir Miyim?

Eğer kanal abone sayınızı diğer kullanıcılara gizlediyseniz sistemimiz abone sayınızın hesaplamasını yapamayacağı için gönderim yapamayacak ve siparişinizi beklemeye alacaktır. Bu sebeple sipariş vermeden önce kanalınızın abone sayısının herkes tarafından görünür olduğundan kesinlikle emin olunuz. Aksi takdirde abone gönderimi için işlem süresi uzayacaktır. Ödemeniz tamamlandığında siparişiniz otomatik olarak onaylanır ve abone gönderiminiz anlık olarak işleme alınır. Servis yoğunluğuna göre İşlem Süresi 2 iş günü içerisinde siparişiniz tamamlanır.