Tiktok Canlı Yayın İzleyici Al

Tiktok Canlı Yayın İzlenme Satın Al, Tiktok canlı yayın satın alarak izleyicinizi arttırabilirsiniz, Tiktok canlı yayın botu al, Tiktok canlı yayın izleyici hilesi, Tiktok canlı yayın kasma

 

Sipariş Nasıl Verilir?

- Canlı görüntülemeler geri ödeme ile ilgili sorun için başarısız olursa Ekran
  Görüntüsü kanıtı alın.( Bu kanıt 2 ile 10 dakika arası olmaktadır ) Aksi takdirde iade edilmez
- Canlı yayında düşme olabilir
- Hesabınız gizli olmamalı.

Notlar:
- Servis yoğun olduğu zamanlarda işleme başlama hızı değişmektedir.
- Verdiğiniz sipariş sistemde tamamlanmadan aynı linke 2. siparişi vermeyiniz.

-Sipariş sonrası whatsapp teyidi aldıktan sonra canlı yayına başlayın.

 

Öncelikle size uygun paketlerimizden birini seçerek Tiktok Canlı Yayın İzleyici Satın Al butonuna tıklayın. Abone göndermek istediğiniz kanalınızın linkini sipariş formunda ilgili alana yapıştırın ve iletişim bilgilerinizi doğru - eksiksiz şekilde girerek onaylayın ve devam edin. Sipariş bilgilerinizi kontrol edin ve dilerseniz bu alanda siparişinizi ek özelliklerle özelleştirin. Daha sonra online yada eft havale ile öde tuşlarından sizin için uygun olana tıklayın ve ödemenizi güvenle gerçekleştirin.

 

Neden İzleyici Satın Almalısınız?

Dünya'nın en çok kullanılan Sosyal paylaşım Youtube, Facebook, Tiktok, Twitter veya İnstagram platformlarında bir video paylaşarak milyonlarca kullanıcının dikkatini çekmeniz mümkün. Hal böyle iken Youtube, Facebook, Tiktok, Twitter veya İnstagram'da kişisel bir profiliniz varsa ve bu profilinize yeterince ilgi ve abone alamadıysanız fenomensepeti.com size dilediğiniz kadar aboneyi ve izleyiciyi kısa süre içinde göndermek için tasarlandı. İster Sosyal kanalınız için para kazanmayı aktif etmek amacında olun, isterseniz kanalınızı büyüterek daha fazla kişiye hitap etme niyetinde fenomensepeti.com  paketleri tam ihtiyacınıza göre belirlendi ve satışa sunuldu.

 

İzleyici Almak İçin Kanal Şifremi Verecek Miyim?

Kesinlikle hayır! Size izleyici göndermemiz için normal insanların bile rahatlıkla erişebildiği kanal linkinizi iletmeniz yeterlidir. Şifreniz olmadan sadece kanal linkinizle kolaylıkla ve sorunsuz abonelerinizi göndereceğimizden hiç bir şüpheniz olmasın. Şifrenizi ve herhangi bir uygulamaya izin vermenizi kesinlikle talep etmiyoruz. Satın almış olduğunuz kullanıcılar size abone olduklarında siz kesinlikle onlara yada başka kanallara abone olmak zorunda değilsiniz.