Haber Tanıtım Yazısı PR Hizmetleri

Haber Tanıtım Yazısı PR Çalışması. Hürriyet haber com, Milliyet haber com, İha haber com, Güneş com, Sözcü com, DHA com, Mynet com, Takvim com, Posta com, Haber Türk com, Akşam com, Star com, Acun com, Yenişafak com, Haber global com, ABC gazetesi com, Medyabar com, Memurlar net, 24 haber com, CNN Türk com, Enson haber com, Haberler com, Sondakika com, Star com,Vatan com, Donanım haber com, Yeni asır com, Türkiyenin en popiler güçlü trafiğe sahip sitelerinden en iyi yayın kuruluşlarında haberiniz olsun istermisiniz. İsterseniz tek tek isterseniz hepsinde aynı anda sizin oluşturduğunuz tanıtım yazısı bu haber kanallarında yayınlanır. İsterseniz şahıs olarak istersenizde şirket olarak tanıtımınızı yapıyoruz şirketinizin tanınılırlığı en üst düzeylere çıkarıp size bol müşteri trafiği sağlayarak firmanızı popiler sıralamasını yüksek hale getiriyoruz şahıs olarakta tanınmış bir fenomen olmanızı sağlıyor sizi sosyal medyanın popiler listesine girmenizi sağlıyoruz. Bize danışmadan reklamınızı yaptırmayın bu işi ben yaparım diyen kişilere kanmayın size yapacağımız işlerde garanti vermekteyiz. Olmayacak bir iş için ödeme almıyoruz aldıysakta tamamını size iade ediyoruz.

5 Hizmet Mevcut

Ekşi Sözlük

Ekşi Sözlük Entry tanıtım yazısı , Ekşi sözlük başlık açma, Ekşi sözlük linkli tanıtım, Ekşi sözlük linksiz tanıtım, Ekşi sözlük Url Entry, Ekşi sözlük backlink satın al

İnci Sözlük

İnci Sözlük Entry tanıtım yazısı , İnci sözlük başlık açma, İnci sözlük linkli tanıtım, İnci sözlük linksiz tanıtım, İnci sözlük Url Entry, İnci sözlük backlink satın al

Yerel Haber Kanalları

Yerel Haber Kanallarında Sizi veya Şirketinizi Tanıtan Biyografi veya Haber Tanıtım Yazınız Yapılır. Türkiyedeki news kayıtlı yerel haber web sayfalarında tanıtımınız yapılarak size doğal organik kaliteli backlink hizmeti sağlanmış olur.

Ulusal Haber Web Siteleri

Ulusal Haber Kanallarında Sizi veya Şirketinizi Tanıtan Biyografi veya Haber Tanıtım Yazınız Yapılır. Türkiyedeki news kayıtlı Ulusal Haber web sayfalarında tanıtımınız yapılarak size doğal organik kaliteli backlink hizmeti sağlanmış olur. Tanıtım reklamı yapıldıktan sonra wikipedia yazılarınız kolay bir şekilde onaydan geçer ve sonrasında İnstagram, Tiktok, ve Twitter mavi tik başvurusu yapabilirsiniz.

Wikipedia Sayfa Oluşturma Onaylatma

Wikipedia Sayfa Oluşturma Onaylatma Hizmeti, şahıs veya şirket yazılarınız yazılıp onaylatılır, hizmet öncesinde tanınırlığınız olmalı ve ulusal haber kanallarında tanıtım yazılarınız olmalı yoksada bizim tarafımızdan makale yazılarak haberleriniz yapılır. Eksikler bittikten sonra gerekli işlemlere başlanır.

İNDİRİM TALEPLERİ SORU VE SORUNLAR İÇİN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ!
Sipariş Sorgula
Whatsapp
Kapat
Sipariş Sorgula

Sorgulamak istediğiniz siparişin kodunu giriniz!

Geçmiş Siparişleriniz

Tarayıcı önbelleğine kaydedilen siparişlerinizi daha hızlı takip edebilirsiniz

Artık Sende Bir Fenomensin

BİRÇOK RAKİP SİTEYE GÖRE EN UYGUN VE EN HIZLI DESTEK ULAŞIMI

Instagram
1 mavi tikli rastgele emoji yorum Şarkıcı @denisa
  • Mavi tikli şarkıcı-fenomen @denisa rastgele emoji yorumudur
  • Ortalama süre 12 ile 24 saat içerisinde tamamlanır.
50.00₺35.00₺
Satın Al