Haber Tanıtım Yazısı PR Hizmetleri

Haber Tanıtım Yazısı ile Türkiyenin en popiler güçlü trafiğe sahip sitelerinden en iyi yayın kuruluşlarında haberleriniz olsun.

5 Hizmet Mevcut

Ekşi Sözlük

Ekşi Sözlük Entry tanıtım yazısı , Ekşi sözlük başlık açma, Ekşi sözlük linkli tanıtım, Ekşi sözlük linksiz tanıtım, Ekşi sözlük Url Entry, Ekşi sözlük backlink satın al

İnci Sözlük

İnci Sözlük Entry tanıtım yazısı , İnci sözlük başlık açma, İnci sözlük linkli tanıtım, İnci sözlük linksiz tanıtım, İnci sözlük Url Entry, İnci sözlük backlink satın al

Yerel Haber Kanalları

News kayıtlı yerel haber sitelerinde şirketinizi tanıtan özgün ve yüksek kaliteli bir tanıtım yazısı oluşturuyoruz. Doğal backlink elde edin, görünürlüğünüzü artırın.

Ulusal Haber Web Siteleri

Ulusal haber sitelerinde şirketinizin veya sizin tanıtımını yapacak özgün bir biyografi veya haber yazısı oluşturuyoruz. İnstagram, Tiktok ve Twitter için mavi tik başvurularınızı kolaylaştırın, doğal ve organik backlink hizmeti sunuyoruz.

Wikipedia Sayfa Oluşturma Onaylatma

Wikipedia sayfa oluşturma ve onaylatma hizmetimizle, sizin veya şirketinizin yazıları eksiksiz ve özgün bir şekilde Wikipedia'da yer alabilir. Başvurmadan önce tanınırlığınız ve ulusal haber kanallarındaki tanıtım yazılarınızın olması önemlidir. Eksiklikler giderildikten sonra gerekli işlemlere başlarız.

İNDİRİM TALEPLERİ SORU VE SORUNLAR İÇİN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ!
Sipariş Sorgula
Whatsapp
Kapat
Sipariş Sorgula

Sorgulamak istediğiniz siparişin kodunu giriniz!

Geçmiş Siparişleriniz

Tarayıcı önbelleğine kaydedilen siparişlerinizi daha hızlı takip edebilirsiniz

Artık Sende Bir Fenomensin

Premium Kaliteli Türk Takipçiler

Twitter
1000 Twitter Türk Takipçi
  • Türk Takipçiler
  • Garanti yok
  • Az Düşme Olabilir
265.00 TL250.00 TL
Satın Al
Footer Alanı